wczytywanie strony

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDEA to nowoczesna placówka zapewniająca szereg usług i porad medycznych: od podstawowych do specjalistycznych.

Dlaczego nasz ośrodek?

Nasz ośrodek jest nowoczesną i dobrze wyposażoną placówką medyczną, z wygodnym parkingiem i udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Stawiamy na wygodę i wysoki poziom komfortu, dlatego niedawno odnowiliśmy wnętrza gabinetów i poczekalni.

Posiadamy nowoczesne sprzęt diagnostyczny, które zapewniają wysoką dokładność uzyskiwanych wyników, przez co diagnozy lekarskie są trafniejsze i prowadzą do szybszego zdrowienia.

Oferta ośrodka

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi medycznej, wprowadziliśmy do naszej oferty szereg usług podstawowych oraz porady i badania specjalistyczne, których część jest refundowana z Narodowego Fundusz Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi na podstronach niniejszej witryny, poprzez wybranie odpowiedniego działu z menu.

Nasza kadra

Pracujący u nas personel medyczny i lekarski to wykwalifikowani, doświadczeni, stale poszerzający swoją wiedzę i budzący zaufanie specjaliści, którzy w rzetelny i dyskretny sposób udzielą Państwu najlepszej porady medycznej lub przeprowadzą badania na nowoczesnym sprzęcie.

Zapewniamy sprawną wizytę.

Usługi ortopedyczne

Nasza oferta